fbpx

Kliknutie pravým tlačidlom je deaktivované!

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O mne
Alexander Šurlák

Fotografia je môj životný štýl, ktorým sa snažím rozprávať príbeh. Každej fotke sa venujem individuálne a na 100%. Vaša spokojnosť je na prvom mieste. Rád experimentujem a posúvam hranice. Okrem fotenia rád cestujem, športujem a obľubujem dobré jedlo.

Dohodnutie fotenia a ďalšie info

Alexander Šurlák

fotograf/grafik/photoshoper/ambasador FOMEI

Volám sa Alexander Šurlák, som z Dubnice nad Váhom a fotografia je môj životný štýl, fotografii sa venujem už nejaký ten piatok. Okrem fotografie sa venujem aj digitálnej grafike, foto montážam a photodesignu a vyučovaniu photoshopu.

Spolu so svojim tímom sa venujeme hlavne portrétovej fotografii, fashion, reklamnej a produktovej fotografii, retuši, ale ku vašej spokojnosti vám radi nafotíme aj svadbu a pred svadobné fotografie, rodinné foto, stužkové, oznamká a iné spoločenské akcie.

Samostatná kapitola je kreatívna a umelecká fotografia, pri ktorej sa snažíme posúvať zaužívané hranice a učiť sa nové veci, ktoré môžme ďalej použiť pri našej práci a zlepšovať tak kvalitu.

Do práce sa snažíme dať kus seba a kreativitu, pre čo najlepší výsledok, ktorým posunieme vaše fotografie o niečo ďalej ako sú ostatné. Ku každej foto pristupujeme individuálne a na 100%. Do vášho nápadu a vašej predstavy vložíme naše skúsenosti a znalosti pre čo najlepší výsledok. Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Ak teda hľadáte tým s originálnym pohľadom, ste tu správne. Pokiaľ sme vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať a určite sa dohodneme na spolupráci prospešnej pre obe strany.

Technika:

Používame kvalitnú foto techniku firmy Canon, Sigma, Manfrotto, svetelnú techniku Fomei, Elinchrom.

Postproces realizujeme pomocou softwarov ADOBE.

Cena:

Cenovú ponuku vám vypracujeme na mieru. Každý má totiž inú predstavu a rôzne špecifické požiadavky, ktorým sa snažíme prispôsobiť a navrhnúť čo najpriaznivejšie podmienky.

Pre ďalšie info a akékoľvek otázky nás neváhajte kontaktovať TU

Kde nás nájdete:

mail: info@pandagraphy.sk

mobil: +421 907 021 114