pandagraphy

  • portfolio
  • kurzy
  • photoshop
  • fotografia
  • reklama

VIDEO NÁVODY


AKCIAobjednaj si oba video návody „Technická retuš a retuš pleti“ a „Tvorba prírodných živlov „OHEŇ““ a zaplatíš za oba len 180€ a ako ďalší bonus dostaneš ďalšie 3 video návody úplne ZADARMO!!!


Technická retuš a retuš pleti – cena 99€

Viac ako 150min. videí, plus dve bonusové videá s kompletným mojim komentárom a presnými postupmi, vysvetlenými krok za krokom. K dispozícii sú okamžite vo forme linku, z ktorého si video návody môžte po zakúpení stiahnuť. Určené pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých užívateľov photoshopu. Postupy sa dajú použiť na všetky CC verzie photoshopu a tiež na verziu CS6. Obsah videa. Správny prevod fotografie z RAW formátu do photoshopu a JPEG. Odstraňovanie a naopak doplňovanie objektov na fotografii. Práca s farbami, zmena farebnej tonality, coloring samotnej fotky selektívne prefarbovanie jednotlivých fariem na fotke. Ako sa pracuje s vrstvami a maskami. Upravovanie proporcií. Techniky určené k úprave pleti, odstraňovanie akné, vrások, rôznych nedokonalostí pleti bez straty štruktúry pleti. Ako pracovať s jasom a kontrastom na fotke, ako presvetlovať fotku a ako zvýrazňovať jednotlivé body záujmu na fotke. Naučíme sa ako správne používať dodge&burn, resp. sa naučíte efektívnejší a účinnejší postup. Tiež je tu niečo málo z reklamnej retuše a mnoho iného.

Tvorba prírodných živlov „OHEŇ“ – cena 99€

Viac ako 140min. videí, plus dve bonusové videá. Všetky videá sú s kompletným mojim komentárom a presnými postupmi, vysvetlenými krok za krokom. K dispozícii sú okamžite vo forme linku, z ktorého si video návody môžte po zakúpení stiahnuť. Určené pre uživateľov, ktorí si zakúpili video návod „Technická retuš a retuš pleti“, alebo pre pokročílých užívateľov photoshopu. Postupy sa dajú použiť na všetky CC verzie photoshopu a tiež na verziu CS6. Obsah videa. Pokročilá práca s maskami, pokročilé prefarbovanie. Tvorba svetla a tieňov. Vytváranie ohňa, dymu, iskier. Ako sa pracuje s módmi prekrytia vrstiev. Tvorba odrazov. Ako vytvoriť nočnú atmosféru a omnoho viac.


Pri objednaní jedného video návodu je cena za jeden 99€

Ak si objednáte oba naraz, tak cena je len 180€


Content is protected. Right-click function is disabled.