You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O mne
Alexander Šurlák

Fotografia je môj životný štýl, ktorým sa snažím rozprávať príbeh. Každej fotke sa venujem individuálne a na 100%. Vaša spokojnosť je na prvom mieste. Rád experimentujem a posúvam hranice. Okrem fotenia rád cestujem, športujem a obľubujem dobré jedlo.

Dohodnutie fotenia a ďalšie info

Kurz Photoshopu –  ako doplniť prírodné živle do fotografie

Chceš vedieť ako zapáliť čokoľvek na fotke, ako spraviť dym, sneh, slnko, zlatú pokožku a mnoho ďalšieho?
Potom sa prihlás na náš kurz. Počas jedného dňa ťa naučíme ako do fotky doplniť oheň, dym, hmlu, slnečné lúče, sneh, dážď. Ako vymeniť oblohu a ako zmeniť pozadie, doplniť skaly, kopce, stromy. Ako zapáliť čokolvek na fotke. Ukážeme si ako si vytvoriť vlastné svetielka, bublinky a odlesky a ako ich aplikovať do fotky. Ukážeme si ako spraviť finálne úpravy a farebné tónovanie pre čo najlepší efekt. Ukážeme si ako toto všetko spraviť tak, aby fotky pôsobili originálne, profesionálne a mali jedinečný vzhľad a nepôsobili tuctovo. Pokiaľ sa chceš posunúť o kus ďalej, naučiť sa nové a neopozerané techniky, chceš sa odlíšiť od tisícov ďalších fotografov, tak toto je kurz presne pre teba. Ukážeme ti ako sa nebáť photoshopu(PS) a spraviť si z neho najlepšieho priateľa. Prihlás sa čo najskôr, lebo pre váš komfort je počet účastníkov limitovaný.

 Čo kurzom získate?

– Všetci účastníci dostanú vyukové video so všetkými postupmi, ktoré sa budú na kurze učiť. Tým pádom nič nezabudnete a všetko si môžete opakovať a trénovať.
– rýchle a účinne techniky, pomocou ktorých budú vaše fotky vždy originálne a zaručene iné.
– Všetci účastnici dostanú zdarma základný balík zo zdrojovími foto elementov (oheň, dym, voda…) a niekoľkými nami vytvorenými presetmi, ktoré sme pripravili priamo pre tento kurz a ktoré môžte využívať pri svojej tvorbe.
– ukážeme si ako do fotky doplniť prírodné živle, ako zmeniť oblohu, doplniť oblaky, ako vytvoriť slnko a slnečné lúče, dážď, sneh.
– ukážeme vám ako zapáliť čokoľvek na fotke, ako doplniť dym, iskry, hmlu, plamene.
– ukážeme si ako zmeniť pokožku na zlatú, alebo na popraskaný mramor, ako doplniť jazvy, krv…
– naučíte sa základy reklamnej úpravy fotografie. Dať do pozornosti to čo chceme predať, tvorba emócii, separované nasvietenie jednotlivých objektov záujmu. Samotné zvýraznenie objektu.
– naučíte sa ako zmeniť akúkoľvek farbu na fotke, ako fotku správne farebne natónovať a ako doplniť do fotky rôzne efekty ako svetlo, dym, tieň, farebné odlesky…

Čo budete potrebovať?

– PC s nainštalovaným Adobe Photoshop, myš (poprípade grafický tablet)
– min. základné znalosti photoshopu. Ovládať aspoň základné nástroje a vrstvy.
– chuť naučiť sa nové veci.
– obed a občerstvenie je zabezpečené

Cena kurzu je 130e/osoba.

Počet účastníkov je limitovaný. Preto odporúčame rezervovať si miesto čo najskôr buď priamo úhradou za kurz, alebo cez email: alexandersurlak@gmail.com Platbu akceptujeme len prevodom na účet: IBAN:SK4475000000004000442990, ČSOB, SWIFT(BIC): CEKOSKBX a to najneskôr do 12.10..2018. Pri úhrade uveďte do poznámky pre príjemcu vaše meno a napíšte “kurz”.

Kde a kedy?: 13.10.2018 v Banskej Bystrici od 9,00h do 18,00h

Program kurzu:

– začiatok o 9,00h
– od 9,00h do 12,00h prvá časť kurzu
– 12,00h do 13,00h obed (obed a občerstvenie majú účastníci zabezpečené zdarma)
– od 13,00h do 18,00h druhá časť kurzu