fbpx

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O mne
Alexander Šurlák

Fotografia je môj životný štýl, ktorým sa snažím rozprávať príbeh. Každej fotke sa venujem individuálne a na 100%. Vaša spokojnosť je na prvom mieste. Rád experimentujem a posúvam hranice. Okrem fotenia rád cestujem, športujem a obľubujem dobré jedlo.

Dohodnutie fotenia a ďalšie info

Kurz Profesionálnej retuše a art úprava fotografie

Naša ďalšia tvorba – Before/After

Pridaj sa na náš kurz. Počas jedného dňa sa naučíš upraviť a vyretušovať svoje fotografie, aby mali originálny, profesionálny a jedinečný vzhľad a nepôsobili tuctovo. Doplnenie pozadia, zmena pleti, farby očí, vlasov, pier, úprava proporcii, odstránenie objektov, alebo ich doplnenie a mnoho ďalších trikov po tomto kurze pre teba nebude problém. Posuň svoju prácu a kreativitu na vyšší level a o kus ďalej, nauč sa nové a neopozerané techniky. Chceš sa odlíšiť od tisícov ďalších fotografov, tak toto je kurz presne pre teba. Ukážeme ti ako sa nebáť photoshopu(PS) a spraviť si z neho najlepšieho priateľa. Prihlás sa čo najskôr, lebo pre váš komfort je počet účastníkov limitovaný.

 Čo kurzom získate?

– Všetci účastníci dostanú vyukové video so všetkými postupmi, ktoré sa budú na kurze učiť. Tým pádom nič nezabudnete a všetko si môžete opakovať a trénovať.
– Praktické nafotenie portrétu. K dispozícii, bude profesionálna modelka, fototechnika (canon), svietenie lektor (ktorý vám ochotne pomôže pokiaľ bude treba). Kto bude mať záujem, môže si tak priamo nafotiť portrét pre nasledujúce úpravy. Ukážeme si pár základných polôh pri fotení portrétu.
– rýchle a účinne techniky, pomocou ktorých budú vaše fotky vždy originálne a zaručene iné.
– efekívne sa naučíte správne si previesť RAW formát pre ďalšie úpravy v PS
– naučíte sa technickú retuš. To znamená odstránenie vrások, akné, kruhov pod očami a iných nedokonalostí pleti. Vyhladenie pleti pri zachovaní štruktúry, aby skrátka pleť bola hladká, ale aby nevypadala ako z porcelánu. Zvýraznenie očí, pier, vlasov. Zladenie farby pleti, aby sme mali rovnaký odtieň na tvári aj na ruke Toto všetko sa naučíme jednoducho a na príkladoch niekoľkých najefektívnejších postupov technickej retuše, ktoré používajú aj retušéri vo Vogue alebo v Elle.
– naučíte sa ako z fotky odstrániť akýkoľvek predmet, ako upraviť proporcie tváre, farbu očí, pleti, vlasou, makeupu, oblečenia.
ako na fotke zvýrazniť to čo sami chceme a ako viesť divákovu pozornosť.
– naučíte sa základy reklamnej úpravy fotografie. Dať do pozornosti to čo chceme predať, tvorba emócii, separované nasvietenie jednotlivých objektov záujmu. Samotné zvýraznenie objektu.
jednoduchá úprava a zmena pozadia. Ukážeme si ako vymeniť pozadie na fotografii, ale tak aby to nebolo viditeľné.
– naučíte sa ako zmeniť akúkoľvek farbu na fotke, ako fotku správne farebne natónovať a ako doplniť do fotky rôzne efekty ako svetlo, dym, tieň, farebné odlesky…

Iba veľmi malá ukážka toho, čo po našom kurze zvládne každý

Čo budete potrebovať?

– PC s nainštalovaným Adobe Photoshop, myš (poprípade grafický tablet)
– určené pre začiatočníkov aj mierne pokročilých
– chuť naučiť sa nové veci.
– obed a občerstvenie je zabezpečené

Cena kurzu je 140e/osoba.

Počet účastníkov je limitovaný. Preto odporúčame rezervovať si miesto čo najskôr cez email: info@pandagraphy.sk

 Platbu akceptujeme po dohode prevodom na účet: IBAN:SK4475000000004000442990, ČSOB, SWIFT(BIC): CEKOSKBX a to najneskôr do 21.3.2019. Pri úhrade uveďte do poznámky pre príjemcu vaše meno a napíšte “kurz”.

Kde a kedy?: 23.3.2019 v Dubnici nad Váhom od 9,00h do 19,00h

(školiaca miestnosť v The Doors pub, Školská 340, 018 41 Dubnica nad Váhom)

Program kurzu:

– začiatok o 9,00h
– od 9,00h do 12,00h prvá časť kurzu
– 12,00h do 13,00h obed (obed a občerstvenie majú účastníci zabezpečené zdarma)
– od 13,00h do 19,00h druhá časť kurzu