fbpx

Kliknutie pravým tlačidlom je deaktivované!

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O mne
Alexander Šurlák

Fotografia je môj životný štýl, ktorým sa snažím rozprávať príbeh. Každej fotke sa venujem individuálne a na 100%. Vaša spokojnosť je na prvom mieste. Rád experimentujem a posúvam hranice. Okrem fotenia rád cestujem, športujem a obľubujem dobré jedlo.

Dohodnutie fotenia a ďalšie info


Photoshop – Základný Kurz retuše a ART úprava fotografie

Fotíš a chceš aby tvoje fotky boli originálne a vypadali ako titulka známych časopisov?. Potom je tento kurz práve pre teba. Pridaj sa na náš kurz. Počas jedného dňa sa naučíš upraviť a vyretušovať svoje fotografie, aby mali originálny, profesionálny a jedinečný vzhľad a nepôsobili tuctovo.

Niečo z našej tvorby – Before/After

Doplnenie pozadia, zmena pleti, farby očí, vlasov, pier, úprava proporcii, odstránenie objektov, alebo ich doplnenie a mnoho ďalších trikov po tomto kurze pre teba nebude problém. Posuň svoju prácu a kreativitu na vyšší level a o kus ďalej, nauč sa nové a neopozerané techniky. Chceš sa odlíšiť od tisícov ďalších fotografov, tak toto je kurz presne pre teba. Ukážeme ti ako sa nebáť photoshopu(PS) a spraviť si z neho najlepšieho priateľa. Prihlás sa čo najskôr, lebo pre váš komfort je počet účastníkov limitovaný.

 Čo kurzom získate?

– Všetci účastníci dostanú vyukové video s postupmi, ktoré sa budú na kurze učiť. Tým pádom nič nezabudnete a všetko si môžete opakovať a trénovať.

– rýchle a účinne techniky, pomocou ktorých budú vaše fotky vždy originálne a zaručene iné.

– naučíte sa technickú retuš. To znamená odstránenie vrások, akné, kruhov pod očami a iných nedokonalostí pleti. Vyhladenie pleti pri zachovaní štruktúry, aby skrátka pleť bola hladká, ale aby nevypadala ako z porcelánu.

– naučíme sa technickú retuš. To znamená ako zjemniť pleť, odstrániť vrásky, akné a kruhy pod očami a iné nedokonalosti pleti. Vyhladenie pleti pri zachovaní štruktúry, aby skrátka pleť bola hladká, ale aby nevypadala ako z porcelánu. Ako zjednotiť pleť farebne aj svetelne tak, aby pôsobila konzistentne a stále prirodzene.

– naučíme sa ako si vytvoriť vlastné štetce (listy, pierka…) a tie potom využiť vo fotke
– naučíme sa vytvárať si svetelné zdroje a bokehy vo fotke, prefarbovanie pleti na zlatú, čiernu, bielu, alebo akúkoľvek inú farbu, ako na pleť aplikovať rôzne art úpravy ako maľba štetcom, vlastný makeup, popraskaná pleť…
– ukážeme si ako si vytvoriť svoju vlastnú farebnú tonalitu pomocou gradientov a farebných kanálov
– naučíme sa ako si z fotky odstrániť čokoľvek čo tam nechceme a tiež naopak, ako do fotky doplniť pozadie, osobu, slnko, oblohu, čokolvek, tak aby to nebolo viditeľné.
– naučíte sa ako z fotky odstrániť akýkoľvek predmet, ako upraviť proporcie tváre, farbu očí, pleti, vlasou, makeupu, oblečenia.
ako na fotke zvýrazniť to čo sami chceme a ako viesť divákovu pozornosť.

– naučíte sa základy reklamnej úpravy fotografie. Dať do pozornosti to čo chceme predať, tvorba emócii, separované nasvietenie jednotlivých objektov záujmu. Samotné zvýraznenie objektu.
– jednoduchá úprava a zmena pozadia. Ukážeme si ako vymeniť pozadie na fotografii, ale tak aby to nebolo viditeľné.
– naučíte sa ako zmeniť akúkoľvek farbu na fotke, ako fotku správne farebne natónovať a ako doplniť do fotky rôzne efekty ako svetlo, dym, tieň, farebné odlesky…

Iba veľmi malá ukážka toho, čo po našom kurze zvládne každý

Čo budete potrebovať?

– PC s nainštalovaným Adobe Photoshop, myš (poprípade grafický tablet) je možné si pred kurzom nainštalovať trial verziu, ktorá je zadarmo.
– určené pre začiatočníkov aj mierne pokročilých
– chuť naučiť sa nové veci.
– obed a občerstvenie je zabezpečené

Cena kurzu je 150e/osoba.

Počet účastníkov je limitovaný. Preto odporúčame rezervovať si miesto čo najskôr cez email: info@pandagraphy.sk

 Platbu akceptujeme po dohode prevodom na účet: IBAN:SK4475000000004000442990, ČSOB, SWIFT(BIC): CEKOSKBX a to najneskôr tri dni pred začiatkom kurzu. Pri úhrade uveďte do poznámky pre príjemcu vaše meno a napíšte “kurz”.

Kde a kedy?: 26.10.2019 v Dubnici nad Váhom od 9,00h do 17,00h

(školiaca miestnosť v The Doors pub, Školská 340, 018 41 Dubnica nad Váhom)

Program kurzu:

  • začiatok o 9,00h
  • od 9,00h do 12,00h učíme sa art úpravy a efekty vo fotografii 1. časť
  • 12,00h do 13,00h obed (obed a občerstvenie majú účastníci zabezpečené zdarma)
  • od 13,00h do 17,00h art úpravy a efekty vo fotografii 2. časť