You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O mne
Alexander Šurlák

Fotografia je môj životný štýl, ktorým sa snažím rozprávať príbeh. Každej fotke sa venujem individuálne a na 100%. Vaša spokojnosť je na prvom mieste. Rád experimentujem a posúvam hranice. Okrem fotenia rád cestujem, športujem a obľubujem dobré jedlo.

Dohodnutie fotenia a ďalšie info

Kurz Profesionálnej retuše a úpravy fotografie

Pridaj sa na náš kurz. Kurz je nastavený tak, že ho zvládne úplný začiatočník vo photoshope, ale aj pokročilí. Počas jedného dňa ťa naučíme ako si upraviť a správne vyretušovať svoje fotografie, aby mali originálny, profesionálny a jedinečný vzhľad a nepôsobili tuctovo. Pokiaľ sa chceš posunúť o kus ďalej, naučiť sa nové a neopozerané techniky, chceš sa odlíšiť od tisícov ďalších fotografov, tak toto je kurz presne pre teba. Ukážeme ti ako sa nebáť photoshopu(PS) a spraviť si z neho najlepšieho priateľa. Prihlás sa čo najskôr, lebo pre váš komfort je počet účastníkov limitovaný. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 Čo kurzom získate?

-Možnosť nafotiť si profi portrét. K dispozícii, bude profesionálna modelka, fototechnika (canon), svietenie a lektor (ktorý vám ochotne pomôže pokiaľ bude treba). Fotky ďalej použijeme na učenie sa jednotlivých úpravy. Ukážeme si pár základných polôh pri fotení portrétu.
-efektívne sa naučíte správne si previesť fotku z RAW formátu pre ďalšie úpravy v PS.
-naučíte sa technickú retuš. To znamená odstránenie vrások, akné, kruhov pod očami a iných nedokonalostí pleti. Vyhladenie pleti pri zachovaní štruktúry, aby skrátka pleť bola hladká, ale aby nevypadala ako z porcelánu. Zvýraznenie očí, pier, vlasov. Zladenie farby pleti, aby sme mali rovnaký odtieň na tvári aj na ruke Toto všetko sa naučíme jednoducho a na príkladoch niekoľkých najefektívnejších postupov technickej retuše, ktoré používajú aj retušéri vo Vogue alebo v Elle.
-naučíte sa ako z fotky odstrániť akýkoľvek predmet, ako upraviť proporcie tváre, farbu očí, pleti, vlasov, makeupu, oblečenia.
ako na fotke zvýrazniť to čo sami chceme a ako viesť divákovu pozornosť.
-naučíte sa základy reklamnej úpravy fotografie. Dať do pozornosti to čo chceme predať, tvorba emócii, separované nasvietenie jednotlivých objektov záujmu. Samotné zvýraznenie objektu.
jednoduchá úprava úprava a zmena pozadia.
-Ukážeme si ako vymeniť pozadie na fotografii, ale tak aby to nebolo viditeľné.
-naučíte sa ako zmeniť akúkoľvek farbu na fotke, ako fotku správne farebne natónovať a ako doplniť do fotky rôzne efekty ako svetlo, dym, tieň, farebné odlesky…

Čo budete potrebovať?

fotoaparát (nie je podmienkou, vieme zapožičať náš)
PC s nainštalovaným Adobe Photoshop, myš (poprípade grafický tablet)
chuť naučiť sa nové veci.
obed a občerstvenie je zabezpečené

Cena kurzu je 100e/osoba.

Počet účastníkov je limitovaný. Preto odporúčame rezervovať si miesto čo najskôr buď priamo úhradou za kurz, alebo cez email: alexandersurlak@gmail.com Platbu akceptujeme len prevodom na účet: IBAN:SK4475000000004000442990, ČSOB a to najneskôr do 15.3.2018. Pri úhrade uveďte do poznámky pre príjemcu vaše meno a napíšte “kurz”.

Kde a kedy?: 17.3.2018 v Dubnici nad Váhom od 9,00h do 18,00h

(školiaca miestnosť PRO BTS spol. s r.o. Centrum I. 49/167, 018 41 Dubnica nad Váhom)

Program kurzu:

začiatok o 9,00h
od 9,00h do 10,00h fotíme
od 10,00h do 12,00h učíme sa profesionálnu retuš a úpravu fotografie 1. časť
12,00h do 13,00h obed (obed a občerstvenie majú účastníci zabezpečené zdarma)
od 13,00h do 18,00h učíme sa profesionálnu retuš a úpravu fotografie 2. časť
18,00h koniec