You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *
O mne
Alexander Šurlák

Fotografia je môj životný štýl, ktorým sa snažím rozprávať príbeh. Každej fotke sa venujem individuálne a na 100%. Vaša spokojnosť je na prvom mieste. Rád experimentujem a posúvam hranice. Okrem fotenia rád cestujem, športujem a obľubujem dobré jedlo.

Dohodnutie fotenia a ďalšie info

Kurz – tvorba prírodných živlov a efektov vo fotografii

Pridaj sa na náš kurz. Kurz je určený pre mierne pokročilých a pokročilých. Počas jedného dňa ťa naučíme ako si doplniť prírodné živle a efekty do svoje fotografie, aby mali originálny, profesionálny a jedinečný vzhľad a nepôsobili tuctovo. Naučíme sa ako vytvoriť oheň, ako zapáliť človeka, ako spraviť hmlu, slnko, dážď, sneh, vodu, dym… Naučíme sa ako zmeniť pokožku na ľubovolný povrch, materiál a farbu, ako vytvoriť jazvy a krv, listy, lupene kvetou, svetelné odrazy a bublinky… Pokiaľ sa chceš posunúť o kus ďalej, naučiť sa nové a neopozerané techniky, chceš sa odlíšiť od tisícov ďalších fotografov, tak toto je kurz presne pre teba. Ukážeme ti ako sa nebáť photoshopu(PS) a spraviť si z neho najlepšieho priateľa. Prihlás sa čo najskôr, lebo pre váš komfort je počet účastníkov limitovaný. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 Čo kurzom získate?

– Všetci účastníci dostanú zdarma základný balík zo zdrojovími foto elementov (oheň, dym, voda…) a niekoľkými nami vytvorenými presetmi, ktoré sme pripravili priamo pre tento kurz a ktoré môžte využívať pri svojej tvorbe.
– ukážeme si ako do fotky doplniť prírodné živle, ako zmeniť oblohu, doplniť oblaky, ako vytvoriť slnko a slnečné lúče, dážď, sneh, prach…
– ukážeme vám ako zapáliť čokoľvek na fotke, ako doplniť dym, iskry, hmlu, plamene, vodu.
– ukážeme si ako zmeniť pokožku na zlatú, alebo na popraskaný mramor, ako doplniť jazvy, krv…
– naučíte sa základy reklamnej úpravy fotografie. Dať do pozornosti to čo chceme predať, tvorba emócii, separované nasvietenie jednotlivých objektov záujmu. Samotné zvýraznenie objektu.
– naučíte sa ako zmeniť akúkoľvek farbu na fotke, ako fotku správne farebne natónovať a ako doplniť do fotky rôzne efekty ako svetlo, dym, tieň, farebné odlesky…

Čo budete potrebovať?

– PC s nainštalovaným Adobe Photoshop, myš (poprípade grafický tablet)
– min. základné znalosti photoshopu. Ovládať aspoň základné nástroje a vrstvy.
– chuť naučiť sa nové veci.
– obed a občerstvenie je zabezpečené

Cena kurzu je 130e/osoba.

Počet účastníkov je limitovaný. Preto odporúčame rezervovať si miesto čo najskôr buď priamo úhradou za kurz, alebo cez email: alexandersurlak@gmail.com Platbu akceptujeme len prevodom na účet: IBAN:SK4475000000004000442990, ČSOB, SWIFT(BIC): CEKOSKBX a to najneskôr do 23.5.2018. Pri úhrade uveďte do poznámky pre príjemcu vaše meno a napíšte “kurz”.

Kde a kedy?: 26.5.2018 v Dubnici nad Váhom od 9,00h do 18,00h

(školiaca miestnosť PRO BTS spol. s r.o. Centrum I. 49/167, 018 41 Dubnica nad Váhom)

Program kurzu:

– začiatok o 9,00h
– od 9,00h do 12,00h prvá časť kurzu
– 12,00h do 13,00h obed (obed a občerstvenie majú účastníci zabezpečené zdarma)
– od 13,00h do 18,00h druhá časť kurzu